Bize Ulaşın TR EN

Site Hakkında

140.000 m2 lik alanı bulunan İncek Dünyası, İncek Green ve İncek Blue projelerimizde, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler ile beraber 2 farklı villa seçeneği sunan, toplamda 913 konut bulunmaktadır.Projenin içerisinde değişik bitki türleri ve göletler arasında dinlenme ve seyir alanlarının yanı sıra, soğuk havalarda da projenin tadını çıkartmanız için kış bahçeleri bulunmaktadır. 1.250 M2lik bir havuz ile bütünleşmiş doğal kumdan oluşan bir plajı ile sevdiklerinizle ve çocuklarınızla hoşça vakit geçirebilirsiniz.Rengarenk çiçeklerle donatılmış, aynı zamanda koku yayan bitkiler arasında yürüyüş yapabilirsiniz. Çocuklarınızla uçurtma uçurup minyatür kale futbolu oynayabileceğiniz doğal çim alanı mevcuttur.

İncek Dünyası projemizde, evinizden uzaklaşmadan yeşilin ve mavinin içerisinde spor yapabileceğiniz seçeneklerde oldukça fazla.Ayrı ayrı tanımlanmış ve özel zemin malzemeleriyle kaplanmış 850 metre uzunluğundaki parkurda koşu ve yürüyüş yapabilir, bisiklet kullanabilirsiniz. İçerisinde ahşap malzemeden yapılmış ağaç evler,doğal çim alanın içerisinde gizlenmiş olan oyun mağaraları ve farklı yaş gruplarına uygun macera parkında olan macera parkının yanı sıra, golf pratik alanı, tenis kortu ve çocuk parkları mevcuttur.

Sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebileceğiniz ve yine evinizden uzaklaşmadan mangal keyfi yapabileceğiniz piknik ve barbekü alanı, yazın konser gibi açık hava etkinliklerinin yapılacağı adrenalin arena bulunmaktadır.


Site İletişim Bilgileri

Alacaatlı Mah. Sinpaş GYO Konutları Apt. No:8/A 06810 İncek – Çankaya – Ankara

+90 312 491 66 66 bilgi@simyatr.com


E-BÜLTEN

Site içindeki tüm gelişmeleri, en son haberleri ve özel mesajları anında alın.